Sieć komputerowa pozwala na wykorzystanie wielu ważnych usług, takich jak współdzielenie plików i drukarek, ale także umożliwia dostęp do szerszych zasobów np. Internetu. Lokalne sieci komputerowe pozwalają na szybkie przekazywanie informacji o ogromnym znaczeniu dla działalności gospodarczej firmy, pozwalają na zwiększenie wydajności pracowników, a poprzez odpowiednie zaprojektowanie i wykonanie oraz późniejsze profesjonalne administrowanie zmniejszają niebezpieczeństwo utraty danych czy też dostępu do nich niepowołanych osób. Można śmiało powiedzieć, że wartość komputerów połączonych w sieć komputerową jest większa niż tych samych komputerów pracujących osobno. Okablowanie strukturalne projektowane i montowane przez nas cechuje wysoka estetyka i skalowalność.

Firma WOI Centrum Szkoleniowo-Wdrożeniowe od początku istnienia swoją ofertą obejmuje projektowanie i wykonanie okablowania strukturalnego sieci komputerowych i telefonicznych. Terenem naszych prac jest nie tylko Legnica czy Wrocław, ale teren całego województwa dolnośląskiego i nie tylko. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy dotychczasowych instalacjach gwarantujemy Państwu dobór optymalnych rozwiązań, najlepiej spełniających Państwa oczekiwania.

Nasza oferta obejmuje zaprojektowanie koncepcji systemu, który wedle Państwa życzenia może być oparty na dystrybucjach GNU/Linux czy systemach firm Microsoft (Windows) i Novell (NetWare).

Na podstawie wizji lokalnej oraz państwa oczekiwań ekonomiczno-technicznych opracowany zostanie projekt wstępny wraz z dokumentacją projektową. Dołączony zostaje także kosztorys przedwykonawczy sieci.

W trakcie prac montażowych wykonane zostaną następujące czynności:

  • montaż tras kablowych, oraz punktów elektryczno-logicznych (jedno lub dwa gniazda RJ-45 + gniazda elektryczne). Wszystko odbywa się zgodnie z wcześniejszym projektem, oczywiście zapewniamy możliwość częściowych modyfikacji założeń projektowych w trakcie prowadzonych przez nas prac,
  • ułożenie strukturalnego okablowania poziomego i pionowego,
  • montaż i wyposażenie centralnego punktu dystrybucyjnego sieci komputerowej,
  • dostawę, montaż i konfigurację elementów aktywnych sieci oraz rozruch i testowanie systemu,
  • wykonanie tzw. dokumentacji powykonawczej, zawierającej szczegóły stworzonego systemu ułatwiające zarządzanie i późniejszą modyfikację.

Sieci komputerowe projektowane i montowane przez nas charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz estetyką. Zapewniamy państwu wieloletnia gwarancję na wykonane przez nas usługi, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W razie potrzeby możemy przeprowadzić także szkolenie personelu.

Nasza oferta zawiera także nadzór nad systemem oraz administracje i zarządzanie nim.

Przedstawione przez nas założenia są tylko ogólnikami. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Pomimo, że siedzibą firmy jest Legnica naszym działaniem obejmujemy całe województwo dolnośląskie.