WOI w Legnicy

Centrum szkoleniowo - wdrożeniowe

Autor strony:

Sprzedaż sprzętu komputerowego

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wyposażenia w sprzęt komputerowy (w tym specjalistyczny) oraz oprogramowanie. Działalność handlowa naszej firmy obejmuje m.in:

Modernizujemy i rozbudowujemy również stare stacje robocze, a także serwisujemy i konserwujemy Państwa sprzęt komputerowy (komputery, drukarki, monitory).

 

Tak jak w przypadku sprzętu komputerowego, jesteśmy w stanie przeprowadzić na Państwa życzenie gruntowny przegląd oraz konserwacje urządzeń peryferyjnych, znajdujących się w Państwa firmie, ze szczególnym uwzględnieniem drukarek. Zajmujemy się również (zarówno w ramach serwisu wpisanego w obsługę serwisową, jak i na jednorazowe zlecenie) naprawą urządzeń peryferyjnych. Podejmujemy się także napraw monitorów lub innego sprzętu komputerowego.

 

 

Oferujemy sprzęt uznanych na świecie producentów, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Gwarantem jakości jest współpraca z największymi dystrybutorami sprzętu (m.in. INCOM S.A., ICOM sp. z o.o., OLPRINT sp. z o.o., Computer Service Support S.A., ABC DATA sp. z o.o., DAGMA sp. z o.o.).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nie sporządzamy "uniwersalnej" oferty dla wszystkich, gdyż takie rozwiązania nie mają racji bytu. Każdy Klient, czy to przedsiębiorca, firma czy też osoba prywatna posiada indywidualne potrzeby, upodobania i preferencje. W związku z tym, nasi doradcy po przeprowadzeniu rozmowy z Klientem, dokonują kompleksowej analizy i sporządzają na jej podstawie ofertę dedykowaną, stanowiącą zoptymalizowane rozwiązanie